Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Tolkien pustostanem być nie powinien

Małe ogłoszenie

Jak zapewne zauważyli bardziej spostrzegawczy czytelnicy, na łamy Proroka formalnie powrócił dział "Tolkien". Cóż tu jednak dużo mówić - jego powrót nie oznacza, że sam dział stanie się nagle żywym a newsy zaczną się ukazywać codziennie. Z początkiem lutego odeszła redaktor naczelna Tolkiena - Emma Scyther i odtąd dział jest pozbawiony jakiejkolwiek redakcji.
 
Zapewne wielu z Was pamięta, że multum było już naborów i innych cudactw jak chodzi o kolejne działy, niestety: efektem był jeden czy dwa artykuły, po których nowowybrani pseudoredaktorzy zasypiali snem wiecznym bądź znikali w tajemniczych okolicznościach. Nie zamierzam więc w żadnym wypadku ogłaszać dwudziestego dziewiątego wielkiego "Naboru", bo nie wierzę w jego skuteczność.
 Jako redaktor naczelny "Strefy Fikcji" nie mam czasu aby objąć w opiekę drugi dział - w mojej skrzynce zalegają tysiące maili z opowiadaniami które muszę przeczytać i odpisać autorom, nie mogę więc godzinami siedzieć w internecie wyszukując newsów (w pojedynkę oczywiście).
 
O co w takim razie chcę prosić? Wiem, że na Proroku znaleźć można wielu fanów twórczości Tolkiena którym los działu nie jest obojętny. Stąd też chciałbym ogłosić:
 Jeżeli napiszecie ciekawy artykuł lub też buszując po sieci znajdziecie ciekawego newsa, prześlijcie go któremuś z redaktorów Proroka - najlepiej mnie, bo głównie ja interesuję się tutaj Tolkienem. Mój adres e-mailowy jest znany, ale powtórzę: valaraukar@dolamroth.z.pl.
 
Oczywiście jeżeli ktoś będzie systematycznie, co jakiś czas przysyłał newsy bądź artykuły, automatycznie stanie się redaktorem Tolkiena. Być może znajdzie się również osoba, która będzie mogła zająć miejsce Redaktora Naczelnego. Tymczasem pozwolę sobie zuzurpować namiestnictwo ;)
 Jeśli zdedydujesz się przesłać artykuł albo newsa, przyjmuję takowe tylko i wyłącznie w mailu - nie będę otwierał Wordów, Readerów ani innych tym podobnych badziewiastych programów. W wieści liczy się tylko tekst, możecie ewentualnie dołączyć obrazek jeśli będzie jakiś ciekawy (i związany z wiadomością) - a najlepiej link do takowego. Ponadto koniecznie podajcie skąd wiadomość pochodzi (w stylu: www.onet.pl, www.zwiazekemerytowirencistow.com) oraz Wasz nick (tylko nie w stylu "misiek"). To wszystko.

 Pozdrawiam i czekam na Waszą odpowiedź w postaci newsów ;)

Valaraukar
9.05.2004, 11:46

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

Valaraukar

Fascynujące, doprawdy.

28.07.2004, 08:50
Laurelin

Acha, wyjezdzam i wracam za dwa tygodnie . Jka wroce chce tu zobaczyc mnostwo artykulow.

24.07.2004, 11:17
Laurelin

Val ,moze zaloz drugie konto mailowe specjalnie dla artykulow do Tolkiena.

24.07.2004, 11:07
Laurelin

Ty "żenada" jestem fanką i Mistrza J.R.R.Tolkiena i J.K.Rowling .Myślę ,że Tolkien byłby dumny ,że pisze się o nim . Nie ważne gdzie ,ważne jak!

24.07.2004, 11:03
Al

Wybacz niewiedzę ;-P

21.05.2004, 21:27
Valaraukar

Bo czekam aż przyjdą biedronki...

21.05.2004, 16:04
Al

To dlaczego jeszcze ich nie dodałeś??

21.05.2004, 14:31
Valaraukar - The Lodge of the Scoffers

Nyo. :) A Ty, Lacigam, się tak nie sarkaryzuj, już mam kilka newsów w kolejce.

20.05.2004, 07:42
Jane

Zdaje się, że to było jakiś czas temu w artykule Vala... Val - Dobrze. O fantasy.

15.05.2004, 14:45
julka

A czym się różni fantastyka od fantasy?^^Sorry za ignorancję - naprawdę nie wiem.

15.05.2004, 12:08