Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

W dziale

W klepsydrze Czasu Przyszłość staje się Przeszłością

Bardzo mnie zaskoczyły artykuły Krwawego Barona opisujące historię Proroka; tym bardziej, że to właśnie Krwawy może opowiedzieć dosłownie wszystko. Tymczasem chciałbym się z Wami podzielić moją własną – wiem, pewno trochę nudną – historią, a zarazem roli tego właśnie Serwisu w moim – krótkim dotychczas, mało znaczącym – życiu. Nie zachęcam.

Redakcja Proroka przez wieki

Skład redakcji naszej strony bardzo często zmieniał się przez lata. Przewineło się przez nią dziesiątki osób, których nie sposób wyliczyć. Poniżej przedstawiamy listę redaktorów Proroka, którzy najbardziej zaznaczyli się w historii serwisu.

Proroka przez lata przemiany

Ponieważ niedawno pojawiła się pewna wątpliwość, co do datacji istnienia Proroka, pragnę wyjaśnić, że choć istnieje on prawie tyle, co Hogwart, to w mugolskiej sieci internet jest dokładnie od 26 czerwca 2001 r. Przez te 4 lata wygląd strony zmieniał się wiele razy, stając się co raz bardziej przypominającym obecną postać serwisu. Zmianom ulegała też nasza redakcja, dotyczyło to zarówno składu osobowego jak i wiekowego.

Jesteśmy za, a nawet przeciw!

Szmaragdowa Rewolucja wywołała wiele emocji i sporów wśród naszych czytelników, prezentowaliśmy zarówno akrtykuły ją krytykujące, jak i usprawiedliwiające.

Nowy Prorok pędzi wprzód...

Ruszyły nowe działy, grafika stała się przejrzystsza, system bardziej nowoczesny; można zatem powiedzieć, że dla Proroka Sieciowego rozpoczęła się nowa era. Stajemy się prawdziwym portalem Fantasy, literackim i – mamy nadzieję – kulturalnym. Oczywiście nadal planowane są zmiany, stąd nie zrażajcie się, jeśli Wam się coś nie podoba. Wielkie podziękowania należą się Krwawemu Baronowi, bowiem cała strona techniczno-graficzna to jego właśnie zasługa.

Drodzy Stali Czytelnicy Proroka tudzież Tylko Przypadkiem Bawiący Na Proroku!

Jak wszyscy widzą, Prorok przechodzi zmiany; zarówno graficzne, jak i zawartościowe. Tematyka naszego portalu poszerza się, przed Waszymi oczami otwierają się podwoje nowych działów. A wszystko po to, by Prorok stał się jeszcze bardziej Magicznym - w całym znaczeniu tego słowa - serwisem. Prosimy zatem o wyrozumiałość - przez czas wdrażania nowego układu mogą wystąpić znaczące uniedogodnienia.

W ramach faktu, że się Wielkanoc zbliża...

Ledwośmy rozstali się ze świętami Bożego Narodzenia, już przyszły nam kolejne; rzekłbym nawet - spadły na nas, nie pukając, nie pytając, czy można, nie czekając na nasze przyzwolenie bądź aprobatę. Tym niemniej wypadałoby Wam złożyć prorocze życzenia.

Wraca Nowe!

Przez kilka ostatnich tygodni w obawie przed zimowymi mrozami Prorok trochę się hibernował. Cóż, mrozów wielkich nie ma :) , a i śnieg nie raczył wszędzie spaść. Czas więc przebudzić naszą odrobinę ospałą stronę. Tym bardziej, iż wśród innych, bliskich nam witryn, nastąpiło ogromne przerzedzenie.

UWAGA WAŻNE!

No tak Proszę Państwa, czasami nadchodzi taki moment kiedy wszystko staje pod wielkim znakiem zapytania. Prorok sieciowy funkcjonuje w sieci, już ponad trzy lata. W dobie kiedy to fantasy z powrotem zawładnęło światem, kiedy podobnych tematyką stron powstawało tysiące, trzy lata to wynik napawający nas dumą...

Prorok przez wieki

Niefortunnie się złożyło, że wyjątkowo w tym roku zapomnieliśmy zupełnie pochwalić się faktem, że Prorok.pl istnieje już od 3 lat. Co prawda rocznica wypadała 28 czerwca lecz bez wątpienia warto o tym wspomnieć.

Dobre pomysły

Rozważamy zmianę bądź rozszerzenie tematyki strony. Dlatego zwracamy się do Was abyście opisali w komentarzach pod artykułem swoje zainteresowania. Szukamy nowej koncepcji i konwencji dla tego serwisu. Piszczcie swoje uwagi w myśloodsiewniach pod tym artykułem.

Nowy Prorok, nowy dział, nowy nabór!

Prorok cały czas przechodzi przez szereg zmian, zaplanowanych w ramach projektu „Nowy Prorok”. Pisaliśmy o tym bardzo szczegółowo już kilka tygodni temu. Dzisiaj pora jednak na kolejną odsłonę! Szczególnie ważną właśnie dla naszych czytelników… Teraz TY także możesz dołączyć do Redakcji Prorok.pl!