Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Nasze pierwsze urodziny

23 czerwca 2002r.Prorok Sieciowy obchodzi swoje pierwsze urodziny. Jest już bardzo późno w nocy, a ja umieram ze szczęścia i z wrażenia, bo Krwawy Baron zaproponował mi napisanie czegoś "od serca" na tą radosną okazję. Muszę skończyć pisanie przed świtem, nie mam więc wiele czasu, dlatego bądźcie pewni, że wszystko, co powiem, będzie spontaniczne i płynące prosto z serca.
O tym, jak prorok.civ.pl rozpoczął swoją działalność dowiedzieliście się z felietonu "tego" Adriana pt.: "Trochę Historii". A ja chcę Wam opowiedzieć, "jak to wszystko wygląda" w tym naszym Proroku. Jestem sentymentalna i bardzo szczęśliwa, dlatego myślę, że dowiecie się wielu ciekawych rzeczy :)
Prorok.civ.pl jest wspaniałą stroną (na razie to fakty, a nie ciekawostki) tworzoną przez niezwykle zapalczywe i co tu ukrywać, utalentowane osoby. Wiadomo, że zapał jest stanem przejściowym i z czasem mija, ale później przeradza się w coś jeszcze lepszego, trwalszego, dojrzalszego. Cała "załoga" Proroka jest bezgranicznie oddana swojemu (chyba mogę to tak nazwać) hobby i dlatego nasza strona jest taka "żywa". Odkąd pracuję w redakcji, zarywanie nocy stało się rutyną, ale właśnie za to kocham to zajęcie. Żaden z naszych redaktorów (nie mówiąc już o webmasterze - Adrian, czy Ty w ogóle śpisz?:)) nie zaśnie dopóki nie upewni się, że w Proroku wszystko jest super. Te całe noce spędzone przy klawiaturze i myszce to nie historia hi hi :)
Wiedzcie, że nasza praca jest całkiem ciężka. My tu wszyscy, co prawda z uśmiechem na twarzy, ale harujemy. Nikt tu niczego nie "odwala", każdy artykuł, dział, pomysł czy też wprowadzenie jakiejś zmiany to (pozwól, Baronie, że Cię zacytuję) sprostanie swoim wybujałym ambicjom. A skoro już piszę o ambicji, to nie sposób nie wspomnieć tutaj o Gryfku. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie (czy to możliwe?) to ogłaszam wszem i wobec, że on jest chyba najbardziej ambitną osobą, jaką spotkałam (Eve, nie przerażaj się! :)) i co najważniejsze, on te wszystkie swoje plany realizuje. Robi dla Proroka mnóstwo dobrego i choć czasem trudno jest się z nim "zrozumieć", to z pewnością (co tu mówić? :)) bez Gryfka byłoby smutno.
Czasami sama już nie wiem, kto jest bardziej ambitny: Krwawy Baron czy Gryfek? Myślę, że w równym stopniu, chociaż to się u nich różnie objawia. Zresztą my tu wszyscy stawiamy sobie wielce wysokie wymagania. I to właśnie te trzy rzeczy: wymagania, pomysły i ich zaciekła realizacja są sekretem naszego sukcesu. Praca w naszej redakcji ma bardzo słodki smak. To cudowne uczucie, urzeczywistniać swoje wymysły i móc podziwiać efekty. Czasami jesteśmy trochę zmęczeni (heh, brak snu daje o sobie znać), ale nikt z nas nigdy nie narzeka. Uczucie zmęczenia po wyczerpującej pracy w redakcji jest chyba najmilsze. Już nie potrafimy się bez niego obejść. Śmiało mogę powiedzieć, że Prorok stał się częścią naszego życia. Czasami mam wrażenie, że wręcz najważniejszą częścią i nawet nie dziwię się naszym rodzicom, którzy czasem biorą nas za wariatów widząc jak bardzo kochamy Harry'ego Potter'a. Chociaż nasze światy nie kończą się na Potterze. Każdy z nas ma swoje inne zainteresowania np.: filozofię, reżyserię, malarstwo, buddyzm...
Praca w naszej redakcji to nie tylko hobby, ale też doskonała szkoła życia... Tak, tak, uczymy się współpracy, przestrzegania terminów oraz, co wydaje mi się bardzo ważne, rywalizacji (oby była czasami bardziej zdrowa...). Jestem pewna, że doświadczenie zdobyte w prorok.civ.pl zaowocuje w naszym późniejszym życiu (i w pracy hi hi).
Jest tu również łatwo nawiązać przyjaźnie. W końcu mamy ze sobą sporo wspólnego, jesteśmy fanami Harry'ego Potter'a i wszystkim nam w równym stopniu zależy na tym, żeby prorok.civ.pl był jak najlepszy. (I to nam się udaje:)). A to dlatego, że Krwawy Baron jest niezwykle wymagającym perfekcjonistą. Jak już pisałam, każdy jest tu wymagający, ale on jest najważniejszy :) i nasze wymagania muszą sprostać jego.
Wiecie co? Myślę, że Krwawemu Baronowi i jego redaktorom udaje się nie tylko prowadzenie wspaniałej strony, ale też ... czarowanie. No mówiłam, przecież, że jestem sentymentalna i ckliwa, ale takie czasami są dziewczyny, które przecież muszą tu być, prawda Eve? :) Bo dla mnie tworzenie tej strony jest po prostu magią. Prorok aż zionie magią. A nad jego redaktorami czuwa jakaś magiczna opatrzność, bo gdy trzeba coś ważnego napisać, to senność potrafi zniknąć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. (Przynajmniej w moim przypadku). Ale wróćmy na ziemię...Prorok to nie tylko czary i magia, ale też bardzo pożyteczna strona ze względu na współpracę z wydawnictwem Media Rodzina. Nie tylko dogłębnie zajmujemy się książkami J.K. Rowling, prowadzimy Szkołę Magii, "wydajemy" Magiczny Magazyn Sieciowy "Czrownica", ale też informujemy na bieżąco o poczynaniach Medii Rodzina, mugolskich Empików (to o Tobie, Gryfku:)). Oferujemy również wywiady, recenzje, ciekawostki... Ponoć nasza strona zostanie jeszcze poszerzona o pamiętniko - artykuły. Poza tym o wspaniałości Proroka decydują nie tylko teksty, ale i wygląd strony. I o to dba nasz genialny webmaster (naprawdę mam Cię za geniusza, Baronie). Nasza strona nie jest mroczna ani ponura, tylko całkiem barwna i doskonale przemyślana.
Mam wrażenie, że już się "wygadałam", dlatego będę powoli kończyć. Chcę jeszcze dodać, że nasza współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu. Wszyscy ufamy Krwawemu Baronowi, bo jakżeby inaczej, ale wzruszające jest to, jak on ufa nam, swoim redaktorom. Dowodem jest choćby to, że zaproponował mi (co tu kryć, debiutantce w końcu) napisanie tak ważnej pracy. Mam nadzieję, że wywiązałam się ze swojego zadania. W każdym razie włożyłam w nie całą duszę.
Na koniec pragnę złożyć calutkiej "załodze" Proroka najlepsze życzenia urodzinowe. A zdmuchując świeczkę na naszym torcie (bo chyba jakiś skombinujesz, Baronie?:)) niech każdy pomyśli sobie jakieś życzenie. Spełni się na pewno! 100 LAT PROROKU!

maja
21.09.2003, 16:05

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

hananim_uv

<a href= http://index2.xixims.com >chanel sdunglasses</a> <a href= http://index14.xixims.com >almich & associates</a> <a href= http://index10.xixims.com >gangbangboat</a> <a href= http://index6.xixims.com >free video clips naked old women</a> <a href= http://index5.xixims.com >macaroni and cheese casserole sour cream</a>

10.07.2008, 12:32
matt brust

<a href = "http://volny.cz/mjfptun/matt.html"> matt brust </a> [url=http://volny.cz/mjfptun/matt.html] matt brust [/url] <a href = "http://volny.cz/eykepjv/riddick.html"> chronicle of riddick quote </a> [url=http://volny.cz/eykepjv/riddick.html] chronicle of riddick quote [/url] <a href = "http://volny.cz/aocajlc/element.html"> club element orlando </a> [url=http://volny.cz/aocajlc/element.html] club element orlando [/url] <a href = "http://volny.cz/lcttqfa/finance.html"> bad credit auto finance </a> [url=http://volny.cz/lcttqfa/finance.html] bad credit auto finance [/url] <a href = "http://volny.cz/jbfsjev/garfield.html"> garfield music videos </a> [url=http://volny.cz/jbfsjev/garfield.html] garfield music videos [/url] <a href = "http://volny.cz/icmfpfq/dollar-car-rental.html"> dollar car rental tampa florida </a> [url=http://volny.cz/icmfpfq/dollar-car-rental.html] dollar car rental tampa florida [/url] <a href = "http://volny.cz/bfwsyua/las-vegas-real-estate.html"> estate investing las real vegas </a> [url=http://volny.cz/bfwsyua/las-vegas-real-estate.html] estate investing las real vegas [/url] <a href = "http://volny.cz/sbxmfkl/bachelorette-party.html"> bachelorette party store </a> [url=http://volny.cz/sbxmfkl/bachelorette-party.html] bachelorette party store [/url] <a href = "http://volny.cz/qfafxjz/ya.html"> ya pego </a> [url=http://volny.cz/qfafxjz/ya.html] ya pego [/url] <a href = "http://volny.cz/upcplxr/notebooks.html"> computer deal notebook </a> [url=http://volny.cz/upcplxr/notebooks.html] computer deal notebook [/url]

2.02.2008, 19:32
kpxmXhxbkwfaptzKh

hXObEC hi jonsf!

24.06.2007, 22:49
RwouJqruOs

QDVqRg hi jonsf!

24.06.2007, 20:13
vivcLHIVWSMLPs

3jDEdx hi jonsf!

24.06.2007, 19:56
kqdePYUcWpp

MIuMGL hi jonsf!

24.06.2007, 19:39
dCQzZReo

H65NSH hi jonsf!

24.06.2007, 18:33
EuBOeRmX

RnitHf hi jonsf!

24.06.2007, 18:32
5sqvqby0ni

18t69yghwj2nfs4 354tvy1ql0tzjoo 8ikr32j96de8

23.06.2007, 06:36
usingeryjz

HIIII!!!!!

14.06.2007, 03:10