Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Publikować ten tekst nie jest mi łatwo, ale czas spojrzeć prawdzie w oczy: Prorok Sieciowy przeżywa kryzys. Polega on zasadniczo na deficycie zaopatrzeniowym (czyt. nie ma kto pisać). Co się stało z państwem redaktorstwem? Być może wkroczyli w dorosłe życie i nie mają czasu lub podjęli zbiorowy strajk - nie wiadomo. W związku z powyższym na gwałt poszukujemy pisaczy newsów i artykułów związanych z tematyką naszego portalu. Jeśli więc dobrze władasz piórem... ekhem, czy może raczej klawiaturą, jeśli zależy Ci na zdrowiu i życiu Proroka, lub jeśli widzisz w tym jakieś osobiste korzyści, zgłoś się do nas! Wysyłaj swe prace na adres:

cytrynowa_dominika@wp.pl
(Ostatnia Nadzieja i Tchnienie Proroka)

w temacie wpisując "Prorok".
Zwracamy się do wszystkich, zarówno do Tubylców jak i do Tych, Którzy Trafili Tutaj Przejazdem!

Apelujemy także o przysyłanie do nas swoich opowiadań fantasy!


Kto wie, może to właśnie Ty swoją ambitną, regularną pracą oraz zaangażowaniem zasłużysz na redaktorski stołek?
UWAGA! To, że stoimy na skraju przepaści, nie oznacza wcale, że towar nie zostanie poddany odsiewowi i że będziemy publikować na Proroku chłam ;] Ale nie zniechęcaj się, towarzyszu - może płynie w Tobie krew Homera albo Frycza-Modrzewskiego, a jeszcze o tym nie wiesz? Z autopsji poradzę Wam, moi mili, że próbować zawsze warto...


PS. Jeśli ktoś miałby ochotę zaprojektować nową szatę graficzną - zgłaszać się do mnie, udzielę szczegółowych informacji. Tytułem usprawiedliwienia: sama chciałam to zrobić, ale taki ze mnie informatyk jak z Gandalfa babcia klozetowa.Agrypine Sirrah
9.06.2008, 15:02

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

kfjatuszek

Cytrynowydrops? Bo ma w klasie więcej dziewczyn niż chłopaków? Borze szumiący, wygląda na to, że Prorok jest powyżej poziomu intelektualnego niektórych tu obecnych, skoro czytanie ze zrozumieniem przekracza ich możliwości :D

29.06.2008, 10:59
Agrypine Sirrah

Cytrynowydrops, bo ma w nowej klasie niewystarczającą liczbę mężczyzn.

29.06.2008, 10:56
Mary

Więc tnijmy się, bo jesteśmy już straconymi przypadkami. <(nie zaczyna się zdania od 'więc') Agrypine, gdzie widziałaś jakieś epitafium napisane przez Assarina? Zapomniałabym o najważniejszym: Kto taki skazany jest na homoseksualizm?

29.06.2008, 03:46
Narya

Cytrynowydrops była adresatką mojej wypowiedzi oczywiście. Pośrednio również - wciągnięta w to przez adresatkę - Agrypine =)

29.06.2008, 01:46
Narya

To, że mam całkowicie odmienną (pleonazm) opinię, nie jest interesujące ani nie jest dziwną prawidłowością. Po prostu pokazuje, że prawdopodobnie jesteśmy 'całkowicie odmiennymi' ludźmi :)

29.06.2008, 01:41
kfjatuszek

A widzisz tu jeszcze kogoś, kto ostatnio napisał zdanie zaczynające się zaimkiem bez dopełniacza? Drżę o przyszłość narodu polskiego, jeśli wydaje on takie potomstwo.

29.06.2008, 00:51
Agrypine Sirrah

To do mnie?

28.06.2008, 23:29
V.

A w ogóle, to gdy się zaczyna zdanie zaimkiem w dopełniaczu, to pełną formą (MNIE się śni, nie MI się śni).

28.06.2008, 22:19
V.

Skazana na homoseksualizm? :)

28.06.2008, 22:18
Agrypine Sirrah

Fatum.

28.06.2008, 12:34