Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Publikować ten tekst nie jest mi łatwo, ale czas spojrzeć prawdzie w oczy: Prorok Sieciowy przeżywa kryzys. Polega on zasadniczo na deficycie zaopatrzeniowym (czyt. nie ma kto pisać). Co się stało z państwem redaktorstwem? Być może wkroczyli w dorosłe życie i nie mają czasu lub podjęli zbiorowy strajk - nie wiadomo. W związku z powyższym na gwałt poszukujemy pisaczy newsów i artykułów związanych z tematyką naszego portalu. Jeśli więc dobrze władasz piórem... ekhem, czy może raczej klawiaturą, jeśli zależy Ci na zdrowiu i życiu Proroka, lub jeśli widzisz w tym jakieś osobiste korzyści, zgłoś się do nas! Wysyłaj swe prace na adres:

cytrynowa_dominika@wp.pl
(Ostatnia Nadzieja i Tchnienie Proroka)

w temacie wpisując "Prorok".
Zwracamy się do wszystkich, zarówno do Tubylców jak i do Tych, Którzy Trafili Tutaj Przejazdem!

Apelujemy także o przysyłanie do nas swoich opowiadań fantasy!


Kto wie, może to właśnie Ty swoją ambitną, regularną pracą oraz zaangażowaniem zasłużysz na redaktorski stołek?
UWAGA! To, że stoimy na skraju przepaści, nie oznacza wcale, że towar nie zostanie poddany odsiewowi i że będziemy publikować na Proroku chłam ;] Ale nie zniechęcaj się, towarzyszu - może płynie w Tobie krew Homera albo Frycza-Modrzewskiego, a jeszcze o tym nie wiesz? Z autopsji poradzę Wam, moi mili, że próbować zawsze warto...


PS. Jeśli ktoś miałby ochotę zaprojektować nową szatę graficzną - zgłaszać się do mnie, udzielę szczegółowych informacji. Tytułem usprawiedliwienia: sama chciałam to zrobić, ale taki ze mnie informatyk jak z Gandalfa babcia klozetowa.Agrypine Sirrah
9.06.2008, 15:02

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

V.

Bo nie da się tego robić w pojedynkę, tym bardziej jeśli niektóre istniejące działy nie są nawet łaskawie wpisywane w baner główny.

3.07.2008, 09:59
Sonia_Slo

Val - to dlaczego nie powrócić do tych zamierzeń i nie spróbować ukierunkować portalu na fantasy ("fantasty" weszło mi swego czasu w krew i widać znowu zrobiłam błąd. Mea Culpa)? Co stoi na przeszkodzie?

2.07.2008, 23:21
V.

Ale jak tu cokolwiek robić, kiedy się słyszy jakiś wypaczony twór słowny - "fantasty"... Zniesmaczę cię jeszcze bardziej i stwierdzę, że kupotterowe nastawienie Proroka było absolutną przyczyną jego upadku poprzez napływ zbyt wielu indywiduów o zawężonych horyzontach. Korzenie i etymologię ma Prorok, owszem, potterowskie, ale właściwie od samego początku miał być - co często się udawało - portalem fantasy. Tyle.

2.07.2008, 23:06
Sonia_Slo

Ale od początku: generalnie wszyscy zgadzają się,ze COś trzeba zrobić by strona RUSZYłA. Pytanie: co? Może macie jakieś ciekawe propozycje? Widziałam tutaj hasło,że należy pomyśleć o poszerzeniu tematyki samego serwisu.Może zatem nie bazować tylko na Tolkienie,Ziemiomorzu,Prattchecie czy Rowling ale spróbować iść o krok dalej i poszerzyć to na inne fantasty?Albo generalnie zrobić portal stricte fantasty? To nie jest głupi pomysł - szczególnie,że "Potter" przemija. Proponowałabym również napisanie kilku tekstów nieskupiających się na recenzjach filmów czy książek, ale na przykład coś bardziej socjologicznego - np "Co dalej z Fandomem" (generalnie o kryzysie w fandomach książek, które nie są tak popularne, na przykładzie np HP). Może wyjść też bardziej do ludzi? Wiadomo,że teraz furorę robią serwisy społecznościowe- a więc może dodać coś w stylu sond? Może coś o magii,czarach? Przegląd wierzeń nt. magii w różnych kulturach? Nie wiem.. Macie jeszcze jakieś propozycje?

2.07.2008, 22:13
Sonia_Slo

Swoją drogą jestem zaskoczona Waszym... brakiem motywacji (to chyba najlepsze określenie).Nie wszystkich, oczywiście,ale ogólny wniosek właśnie taki wysuwam. Wszyscy tutaj mówią,że trzeba wyciągnąć "Proroka" z dołka,ale nikt nie rzuca konkretów.Zamiast tego my powrót do przeszłości z wszystkimi minusami.Plus złorzeczenie na szatę graficzną (jakby akurat ona się najbardziej liczyła:/) Szkoda mi słów. Strona w zastoju,a tutaj dyskusja o bzdetach. Brawo, tak trzymać <przewraca oczami>

2.07.2008, 22:04
Sonia_Slo

Miałam się nie wtrącać,ale te słowa mną wstrząsnęły. "Kupotterowe nastawienie Proroka było zawsze jego największą wadą zresztą." - Val [18 str tej dyskusji] Val przeczytaj sobie uważnie nazwę tej strony i przeanalizuj skrupulatnie.Tak parę razy, dobrze? "kupotterowe nstawienie" jest z tego względu,że JAKBY niepatrzeć "Prorok" powstał w związku z "Potterem". Normalne więc ,że sięga do korzeni tak często.

2.07.2008, 21:57
Kelebi

Dodatkowo mieszkanie w internacie. Czas umierać...

30.06.2008, 19:01
Kelebi

Cytrynowydrops, Ty szczęściaro! U mnie jest 31 dziewcząt i 2 chłopców.

30.06.2008, 19:00
V.

Tak. I tautologię.

30.06.2008, 10:25
Mary

No proszę, jaki skromny. Agrypine, chyba chodzi Ci o pleonazm.

30.06.2008, 08:01