Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Publikować ten tekst nie jest mi łatwo, ale czas spojrzeć prawdzie w oczy: Prorok Sieciowy przeżywa kryzys. Polega on zasadniczo na deficycie zaopatrzeniowym (czyt. nie ma kto pisać). Co się stało z państwem redaktorstwem? Być może wkroczyli w dorosłe życie i nie mają czasu lub podjęli zbiorowy strajk - nie wiadomo. W związku z powyższym na gwałt poszukujemy pisaczy newsów i artykułów związanych z tematyką naszego portalu. Jeśli więc dobrze władasz piórem... ekhem, czy może raczej klawiaturą, jeśli zależy Ci na zdrowiu i życiu Proroka, lub jeśli widzisz w tym jakieś osobiste korzyści, zgłoś się do nas! Wysyłaj swe prace na adres:

cytrynowa_dominika@wp.pl
(Ostatnia Nadzieja i Tchnienie Proroka)

w temacie wpisując "Prorok".
Zwracamy się do wszystkich, zarówno do Tubylców jak i do Tych, Którzy Trafili Tutaj Przejazdem!

Apelujemy także o przysyłanie do nas swoich opowiadań fantasy!


Kto wie, może to właśnie Ty swoją ambitną, regularną pracą oraz zaangażowaniem zasłużysz na redaktorski stołek?
UWAGA! To, że stoimy na skraju przepaści, nie oznacza wcale, że towar nie zostanie poddany odsiewowi i że będziemy publikować na Proroku chłam ;] Ale nie zniechęcaj się, towarzyszu - może płynie w Tobie krew Homera albo Frycza-Modrzewskiego, a jeszcze o tym nie wiesz? Z autopsji poradzę Wam, moi mili, że próbować zawsze warto...


PS. Jeśli ktoś miałby ochotę zaprojektować nową szatę graficzną - zgłaszać się do mnie, udzielę szczegółowych informacji. Tytułem usprawiedliwienia: sama chciałam to zrobić, ale taki ze mnie informatyk jak z Gandalfa babcia klozetowa.Agrypine Sirrah
9.06.2008, 15:02

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

Agrypine Sirrah

Przecież nie wytykam.

6.07.2008, 18:53
Sköldpadda

Nie czepiaj się słówek, rybeńko. Twojego dupska miałem szczęście nigdy nie oglądać, jak i całej reszty Ciebie. Po prostu przestań leżąc na leżaku i popijając sok dyniowy wytykać innym nieróbstwo.

6.07.2008, 14:24
Agrypine Sirrah

Masz coś do mojego dupska?

6.07.2008, 14:02
Sköldpadda

Czy kochana Agrypine Sirrah mogłaby w końcu dać sobie siana? V-z-kropką widocznie nie chce sie znów taplać w prorokupeel. Ale nie! Trzeba na niego najeżdżać, bo przecież kiedyś coś robił! To znaczy, że teraz też musi! Droga pani Agrypine chyba nie zaszczyciła proroka zbyt wielką ilością swoich, jakże zapewne pięknych i wspaniałych, tekstów. Więc wzięłaby dupsko swoje w troki i czym prędzej pobiegła pisać, miast innych namawiać. A jak nie chce - trudno, ale i reszcie niech nie wytyka nieróbstwa.

6.07.2008, 11:19
V.

Ja celibatu nie przyjmuję w zakonie.

5.07.2008, 21:57
Agrypine Sirrah

Bądźmy więc anarchistami o dziwacznych regułach zakonnych.

5.07.2008, 19:43
V.

Oczywiście, że mi się nie chce, odkąd uświadomiłem sobie, że nie muszę być masochistą i robić tutaj czegoś wbrew całemu światu, który nic nie robi.

5.07.2008, 19:33
Agrypine Sirrah

A kiedy powiesz wprost, no wiesz, tak bez lycra'owatej owijanki, że ci się nie chce, żabciu?

5.07.2008, 16:59
V.

Jeszcze czas na nadrobienie zaległości i reperację serca! (Cytrynowydrops przez wiele lat nic nie robił, kiedy ja harowałem, więc teraz niech sobie paluch skieruje na inne obiekty!)

4.07.2008, 22:18
cytrynowydrops

Przypuszczam, że chłopcy przerażą się liczbą ich samych oraz liczbą dziewcząt i się przepiszą. Wtedy to dopiero będzie fajnie, nie ma co. Monotematycznie. Zastój przerwany będzie, kiedy Agrypine wróci. Sonia, Prorok nie jest w zastoju. Jest w okresie przejściowym (tak?). Piszę artykuł, Agrypine też, wiem że to mało, ale większośc <wskazanie nieeleganckie paluchem na pana V.> woli siedziec, narzekac, psioczyc na brak działów.. Jedynie Kfiatuszek się wyłamała. Nawiasem: złamałaś chyba serce Łukaszowi, nie prezentując swojego aktualnego zdjęcia przy aktualnym afiszu Narnii ;)

4.07.2008, 19:38