Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Publikować ten tekst nie jest mi łatwo, ale czas spojrzeć prawdzie w oczy: Prorok Sieciowy przeżywa kryzys. Polega on zasadniczo na deficycie zaopatrzeniowym (czyt. nie ma kto pisać). Co się stało z państwem redaktorstwem? Być może wkroczyli w dorosłe życie i nie mają czasu lub podjęli zbiorowy strajk - nie wiadomo. W związku z powyższym na gwałt poszukujemy pisaczy newsów i artykułów związanych z tematyką naszego portalu. Jeśli więc dobrze władasz piórem... ekhem, czy może raczej klawiaturą, jeśli zależy Ci na zdrowiu i życiu Proroka, lub jeśli widzisz w tym jakieś osobiste korzyści, zgłoś się do nas! Wysyłaj swe prace na adres:

cytrynowa_dominika@wp.pl
(Ostatnia Nadzieja i Tchnienie Proroka)

w temacie wpisując "Prorok".
Zwracamy się do wszystkich, zarówno do Tubylców jak i do Tych, Którzy Trafili Tutaj Przejazdem!

Apelujemy także o przysyłanie do nas swoich opowiadań fantasy!


Kto wie, może to właśnie Ty swoją ambitną, regularną pracą oraz zaangażowaniem zasłużysz na redaktorski stołek?
UWAGA! To, że stoimy na skraju przepaści, nie oznacza wcale, że towar nie zostanie poddany odsiewowi i że będziemy publikować na Proroku chłam ;] Ale nie zniechęcaj się, towarzyszu - może płynie w Tobie krew Homera albo Frycza-Modrzewskiego, a jeszcze o tym nie wiesz? Z autopsji poradzę Wam, moi mili, że próbować zawsze warto...


PS. Jeśli ktoś miałby ochotę zaprojektować nową szatę graficzną - zgłaszać się do mnie, udzielę szczegółowych informacji. Tytułem usprawiedliwienia: sama chciałam to zrobić, ale taki ze mnie informatyk jak z Gandalfa babcia klozetowa.Agrypine Sirrah
9.06.2008, 15:02

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

Adam Klimowski

Ja też będę musiał się reaktywować.

18.08.2008, 16:59
cytrynowydrops

<czujna> Chcesz z nami pisać?

9.08.2008, 21:38
cytrynowydrops

Piszę artykuł niezwiązany z tematyką powieści, raczej, powiedzmy, fleksyjny - refleksyjny. W planie jest dużo. Np. Gaiman. St. Anger, tylko chodzi o to, że pomysłów nie brak. Brak za to osób, które mogłyby je realizować.

9.08.2008, 21:37
St.Anger

Może warto zrobić jakąś ankietę w celu sprawdzenia czego chcą użytkownicy. Można podać jakieś nowe propozycje z działu fantasty i niekoniecznie zagraniczne tytuły książek, np. coś Sapkowskiego ... Po takiej sądzie wiadomo by było jakie nowe tematy trzeba założyć a jakie z tych starych kontynuować.

4.08.2008, 18:03
St.Anger

Widzę, że w dziale Harry'ego Pottera jest bardzo dużo do nadrobienia ... Minęliście poważne newsy, np. ukazanie się trailera trasera, z tego co widziałam nie zostało nic wspomniane o oryginalnych zdjęciach z HP i KP. Chodzi mi o te potwierdzone przez Warner Bros. Zresztą, jak to określiłaś, jestem tubylcem ale wchodząc w dział "Harry Potter" widać ogromne luki i myślę, że prawdziwi fani tego magicznego świata tę stronę omijają. A myślę, że tego nie chcecie. Harry Potter jest jednak trendy (nawet po premierze DH) i jeśli chcecie go stąd usunąć to myślę, że to będzie błąd, który by was kosztował wielu użytkowników ... "yo cykle skończone," HP jeszcze się skończył. Pamiętaj, że pozostają dwa (w prawdzie trzy) filmy. I myślę, że fani chcieli by coś na ten temat wiedzieć. Ogólnie Rowling nie skończyła z tą sagą na dobre, bowiem niedługo odbędzie się premiera "Baśni Barda Beedle'ya". Prawdopodobnie będą mogli ją przeczytać nawet Polacy. Tylko, że część osób o tym nie wie bo nie ma tu odpowiednich newsów! Możecie oczekiwać na moją pomoc w dziale Harry'ego Pottera.

2.08.2008, 22:35
St..Anger

Więc tak. Jeśli ktoś miałby startować na owe miejsce administratora tej strony to co ma DOKŁADNIE zrobić. Przepraszam, ale końcówka tekstu jest troszkę chaotycznie napisana. Wybacz ;-) Pod cytatem "Wysyłaj swe prace(...)" mam rozumieć, że chodzi o wysyłanie przykładowych newsów? Jeśli tak to jaka to ma być dziedzina? Czy tylko Harry Potter, czy może wszystko razem: Władca Pierścieni, Opowieści z Narnii itd. O jakim przedziale wiekowym można rozmawiać i czy konieczne jest władanie więcej niż językiem ojczystym xD Jakby co to mi chodzi jedynie o pisanie newsów. Piszę je również na innej stronie ale jako użytkownik. Chciałabym się zająć czymś poważniejszym ...

2.08.2008, 22:22
Lebannen

"redaktorzy jak Valaraukar czy Luciam Lacigam (jeszcze są?!) to dorośli ludzie" Ekhem... -_-

27.07.2008, 19:07
G.

Proponuję zmienić tematykę, strukturę, grafikę.. Pogrupować działy. Potter, Władca Pierścieni, JS, czy Wiedźmin to cykle skończone, wymagające jedynie kontemplacji fanów, dzięki którym dany temat żyje. Ale tak właściwie nic tu się nowego nie doda. Prorok powinien stać się centrum fantastyki i teraz zupełnie odciąć pępowinę Potterowską. Podzielić się wedle fantastyki dla dzieci, dla dorosłych i wedle specjalizacji (np. science-fiction, fikcja historyczna, horror). Rozszerzyć się! Zdaje się, że redaktor naczelny i być może wciąż działający redaktorzy jak Valaraukar czy Luciam Lacigam (jeszcze są?!) to dorośli ludzie. Redaktor przecież pisze dla siebie wobec innych. Skupia wokół siebie. Poza tym nie chce się wam chyba zorganizować czegoś ożywiającego, co by sprawdziło poziom zainteresowania PS i jednocześnie powiększyło frekwencję.

24.07.2008, 12:54
Agrypine Sirrah

Można.

7.07.2008, 21:16
V.

Można wdzięczyć się komuś, czy raczej mieć dla kogoś wdzięczność, bez okazywania mu tego na forum publicznym, prawdaż. Albo czekać na większą ilość, żeby się odsetki skapitalizowały dopiero po czasie.

7.07.2008, 19:58