Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Publikować ten tekst nie jest mi łatwo, ale czas spojrzeć prawdzie w oczy: Prorok Sieciowy przeżywa kryzys. Polega on zasadniczo na deficycie zaopatrzeniowym (czyt. nie ma kto pisać). Co się stało z państwem redaktorstwem? Być może wkroczyli w dorosłe życie i nie mają czasu lub podjęli zbiorowy strajk - nie wiadomo. W związku z powyższym na gwałt poszukujemy pisaczy newsów i artykułów związanych z tematyką naszego portalu. Jeśli więc dobrze władasz piórem... ekhem, czy może raczej klawiaturą, jeśli zależy Ci na zdrowiu i życiu Proroka, lub jeśli widzisz w tym jakieś osobiste korzyści, zgłoś się do nas! Wysyłaj swe prace na adres:

cytrynowa_dominika@wp.pl
(Ostatnia Nadzieja i Tchnienie Proroka)

w temacie wpisując "Prorok".
Zwracamy się do wszystkich, zarówno do Tubylców jak i do Tych, Którzy Trafili Tutaj Przejazdem!

Apelujemy także o przysyłanie do nas swoich opowiadań fantasy!


Kto wie, może to właśnie Ty swoją ambitną, regularną pracą oraz zaangażowaniem zasłużysz na redaktorski stołek?
UWAGA! To, że stoimy na skraju przepaści, nie oznacza wcale, że towar nie zostanie poddany odsiewowi i że będziemy publikować na Proroku chłam ;] Ale nie zniechęcaj się, towarzyszu - może płynie w Tobie krew Homera albo Frycza-Modrzewskiego, a jeszcze o tym nie wiesz? Z autopsji poradzę Wam, moi mili, że próbować zawsze warto...


PS. Jeśli ktoś miałby ochotę zaprojektować nową szatę graficzną - zgłaszać się do mnie, udzielę szczegółowych informacji. Tytułem usprawiedliwienia: sama chciałam to zrobić, ale taki ze mnie informatyk jak z Gandalfa babcia klozetowa.Agrypine Sirrah
9.06.2008, 15:02

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

Łukasz...

"Jeśli recenzja kfiatuszka ma zostać przez Pana "przeczytana" jedynie w celu przez Pana wymienionym". Ja nie mówiłem wcale, że "jedynie". Ale poza tym zwróć uwagę, że większość filmów by się nie sprzedała, gdyby nie był tam "ten aktor" albo "ta aktorka"... Takie są realia. Gdyby nie był - a nie "gdyby nie grał" - niestety(?) takie są realia... Ale Kfjatuszka to ja uwielbiam w całości. Jego ślady pozostawione po klikaniu w klawiaturę również.

26.06.2008, 22:33
Łukasz

co prawda to ja zacząłem Was pouczać, Agrypine i Dropsie, ale ja wypowiadałem się dlatego, że Wy chciałyście zająć się same Prorokiem, który do Was nie należy, bez względu na to, co myślą o tym czytelnicy. Natomiast moje wypowiedzi o Kfjatuszku - notabene bardzo sympatyczne (choć najwyraźniej nie dla Was dwóch - nie wiedzieć czemu...) są iście prywatne i nikogo nie dotyczą, oprócz milutkiego Kfjatuszka. W związku z powyższym, śmiem apelować o nie wsadzanie nosa w nieswoje sprawy...;] Pozdrawiam, rzecz jasna!

26.06.2008, 22:30
Agrypine Sirrah

Szczerośc jest jak najbardziej pożądana, ale niekoniecznie taka.

26.06.2008, 22:14
V.

Czemu. Też szlachetne i, o zgrozo, nawet szczere.

26.06.2008, 21:21
cytrynowydrops

Proponuję Panu Łukaszowi, jako wielbicielowi damskich wdzięków, wejść na kilka portali internetowych związanych wybitnie z tą tematyką. Muszę też Pana rozczarować - Prorok nie jest jednym z nich. Jeśli recenzja kfiatuszka ma zostać przez Pana "przeczytana" jedynie w celu przez Pana wymienionym, proszę chociaż się z tym publicznie nie obnosić.

26.06.2008, 18:38
cytrynowydrops

A tak nawiasem, czemu Cię nie było, Mary? Nie ukrywam, że zaczęłam się intensywnie zastanawiać nad jednym z tematów kiedyś, dawno poruszanych w myślodsiewni - czy przypadkiem coś Ci się nie stało, a my byśmy nigdy się o tym nie dowiedzieli? Fatalista, co nie ;)? Jeśli, oczywista to nie jest zbyt osobiste pytanie.

26.06.2008, 18:15
Mary

Więc przeczytam. Niech będzie. Ale to trochę zajmie...

26.06.2008, 16:26
Agrypine Sirrah

Śmiem się sprzeciwic. Nie ma rzeczy niewykonalnych.

26.06.2008, 15:48
Mary

Starałam się wszystko przejrzeć, ale to NIEWYKONALNE, więc wybacz mi moja droga.

26.06.2008, 12:25
cytrynowydrops

Mary, proponuję Ci przewertować wszystkie myślodsiewnie, była dyskusja i było jej zakończenie, było nęcenie herbatką i delicjami, w związku z czym konstruktywne dyskusje zostały odłożone (na jakiś czas) do lamusa. Tylko Baron może to zmienić. Nie ma natomiast zamiaru niczego naprawiać, niczego dotykać, niczym się zajmować, jeśli nie wyjdzie się z nowymi propozycjami wyglądu strony. Błe.

26.06.2008, 11:34