Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Książę Półkrwi: druk rozpoczęto! Zobacz reportaż...

Media Rodzina przedstawia zdjęciowy reportaż: macie okazję obejrzeć, jak powstaje 'Półkrwi Książę' od strony technicznej. Sądzę, że będzie to całkiem ciekawe doświadczenie; zwłaszcza dla tych, którzy krzyczą 'Co tak długo?!', myśląc, że książki same się drukują od razu gotowe do sprzedaży. Przy okazji możecie podpatrzyć, co się szykuje...

Niestety, widać wyraźnie, że książka będzie nosiła tytuł "...Książę Półkrwi", a nie "Półkrwi Książę". Jest to moim zdaniem błąd logiczny, ale cóż, nie znam się...
To właśnie tutaj drukowane są książki J.K. Rowling:Świeżutkie arkusze szóstego tomu wraz z jedną z kilku maszyn drukujących "Księcia Półkrwi":Pracownik Poznańskich Zakładów Graficznych sprawdza jakość druku okładki:Wydrukowane okładki leżą na paletach i czekają na cięcie:Liczące 16 stron arkusze drukarskie wysuwają się z maszyny...i trafiają w ręcę pań, które zbierają je w w tzw. składki:Składki powstają także w innym pomieszczeniu:Oto strona tytułowa "Księcia Półkwi" z widokiem na palety w tle...... i początek rozdziału jedenastego...Stosy składek oczekujących na okładki i przycięcie do właściwego formatu:... i ogromne palety stojące wzdłuż "alejki":W tej maszynie składki zyskują "ubranka":... i układane są na kolejnych paletach:Zaokładkowana składka w rękach pana Roberta Gamble'a czeka na przycięcie do właściwego formatu:"A tak wygląda gotowa książka!" - pokazuje z dumą prezes Poznańskich Zakładów Graficznych, pan Aleksander Pikosz:Przyjrzyjmy się jej bliżej...Już niedługo wszystkie książki będą do Waszej dyspozycji...... ale na razie... wszyscy opuszczający gmach drukarni są dokładnie rewidowani przez strażników, którzy dokładnie sprawdzają, czy nikt nie wynosi egzemplarza książki czy arkusza lub nawet pojedynczej kartki...Mamy nadzieję, że spodobała wam się nasza relacja z drukarni! Już niedługo zdjęcia, które zrobił specjalnie dla Was Tomasz Śliwiński, będzie można obejrzeć w większej rozdzielczości.


Valaraukar [Media Rodzina]
27.12.2005, 09:47

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

Larsefuria

Taak Ziri pozabijamy ich wszystkich-_- "chcemy wyssać twoją krew"

28.01.2006, 14:11
justka

czemu rozmazaliście rozdziałz tytułem "Pomocna dłoń Hermiony" macie szajskie aparaty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27.01.2006, 14:02
Zireael

Larsefuria, będziemy ramię w ramię zabijać te małe potworki? Ja bardzo chętnie.

25.01.2006, 22:18
Larsefuria

A ja pozdrawiam wszystkich, którzy są na tyle ograniczeni, że nie widzą gdzie powinni umieszczać ważne informacje z VI tomu. Gratulucję. Informacja typu: szkoda, że autorka uśmierciła.... to odzwierciedla szczyt inteligencji. Brawa za popsucie innym zabawy!

25.01.2006, 18:18
SYRIUSZ

SORRY 8

19.01.2006, 14:17
syriusz

uwielbiem HARRY'EGO POTTERA i nie wyobrazam sobie zycia bez niego. MAM NADZIEJE ZE INFORMACJA ZE BEDZIE 6 CZESC JEST AUTENTYCZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

19.01.2006, 14:15
jasio

Ciesze sie ze juz drukuja ale niestety to jest przedostatnia ksiazka.

19.01.2006, 12:54
Kiszka

Szósta część Harrego ma przeszło 600 stron.Wszystkie części są super bo przeczytałam wszystkie!Pozdrowienia i radze je przeczytać!Siema!

19.01.2006, 11:28
Kiszka

pozdrawiam wszystkich fanów Harrego Pottera.Mam nadzieje że w siódmej części wszystko skończy się szczęśliwie i będzie w niej dużo emocji!

19.01.2006, 11:23
monia636

twierdze tak samo jak Kiszka i uważan, że wszystkie części są super!

19.01.2006, 11:18