Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Podsyć swą ciekawość...

..zdjęcia z 'Księcia Półkrwi'.

Wygląda na to, że cały szał publikowania najświeższych fotek z "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi" już opadł, a więc z połowicznie czystym sumieniem zamieszczam ich kilkanaście.
Zdjęcia wypadają raczej korzystnie, co zazwyczaj odbija się symetryczną przeciwną do tego, co pokazuje film.
Aczkolwiek należy posiadać serce pełne nadziei.
Azaliż nadal bojkotuję Daniela, któremu sugeruję zakup kilku słowników.Smutny chłopiec z potencjałem. Podobieństwo stylizacji do 'Szóstego zmysłu' ponadprzeciętne. Scenografia cięła koszty.

Warto dociekać co ma Evanna na nosie?


Scenografia musiała ciąć koszty nr 2. Kopie tych samym tomów na meblościance w tle. Plus ufarbowana na czarno Narcyza Malfoy. (?)

Mroczny kwartet z pokazaną po raz pierwszy, uczącą się jednakże już szósty rok, psią Pansy Parkinson (która, jakkolwiek na to nie patrzeć, w ogóle nie wygląda na mopsa).

Młodsza Emma... botoks?

Przypuszczalnie, sielanka w Klubie Ślimaka (którą to nazwę nieudolnie przetłumaczył pan Polkowski).

Tych symbolicznych pięciu jajek czarowna moc..

Czapka Rona, która mimo wszystko nie jest pradawnym naczyniem służącym do zbierania malin w kalinie, pasuje notabene do gorsetu, który dziwnym trafem osłania tylko piersi(?).

cytrynowydrops
17.01.2009, 14:59

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

Agrypine Sirrah

To nie moja wina, że osoby robiące tak żenujące błędy nie robią dobrego wrażenia. A Jane musi mieć zaskakująco mało palców.

2.06.2009, 20:58
snowdog

Kiedyś czytałam więcej, ostatnio mi się nie chce. No i przede wszystkim nie mam czasu na czytanie. Poza tym jeśli już skusi mnie książka, to tylko polecona przez kogoś, bo szkoda mi czasu na próbowanie niesprawdzonych książek.

2.06.2009, 20:44
Kat-jon

Od urodzenia nigdy nie zwracałem zbytniej uwagio na ortografie :P

2.06.2009, 19:19
Jane

Nie wiem gdzie co niektórrzy widzą czytajace osoby, bo w moich kręgach jest może kilka na duża skale osób które czytają coś ponad lektury, na palcach moge zliczyć. Chociaż ostatnio jakby z wiekiem zaczeło ich ciągnąć do literatury. Także mimo wszystko świat jeszcze nie zdąrza ku upadkowi :D

2.06.2009, 17:36
Agrypine Sirrah

Mądry chłopiec, w dobre towarzystwo Cię przygnało, my Cię wychowamy, tylko poczytaj przed snem słownik ortograficzny.

2.06.2009, 15:12
snowdog

Teraz ludzie słuchający rocka są w mniejszości, jakaś moda się na techno zrobiła...

2.06.2009, 15:07
Kat-jon

Mieszkam na małej zapyziałej wiosze obok małego zapyziałego miasta gdzie pełno małych wioch w wojewudztwię świętokrzyskim i wszyscy słuchaja tu Disco polo co niszczy moje szare komórki.A jak powiesz że czytasz cos to odpowiedza Ci: lepiej jedz na protektor jak człowiek sie pobawic a nie bedziesz czytał i słuchał tego rocka jak dziwak jakiś.

1.06.2009, 23:53
snowdog

Zacznijmy od tego, że w mojej klasie to ja w ogóle byłam w takiej mniejszości, że się nawet paru kretynów ośmieliło ze mnie nabijać, że lubię Harry'ego Pottera... A w ogóle zauważyłam, że im młodszy rocznik, tym bardziej uważa, że Harry Potter "jest dla dzieci". Większym zainteresowaniem cieszy się wśród starszych roczników, a jeśli nie, to przynajmniej nikt się nie nabija. Chyba po prostu moi wyżej wspomnieni znajomi byli mało dojrzali i chcieli to koniecznie ukryć próbując okazać swoje lekceważące podejście do książek fantastycznych... haha nie zapomnę, jak próbowałam ich namówić na wyjazd do kina na Czarę... oprócz nas miała jechać cała klasa z innej szkoły (rocznik 4 lata młodszy; całą tą akcję zorganizowałyśmy z koleżanką, która była z tej klasy i miałam z nią dobry kontakt)... w efekcie wyjechało 5 osób (tu ukłon w stronę pani wychowawczyni, która pozwoliła takiej grupce pojechać), bo albo Harry im się nie podobał, albo młodsza klasa (niektórym oba). A grupa młodsza okazała się bardzo sympatyczna :D Na moją klasę od tamtej pory miałam focha i okazało się później, że nie tylko z Harrym były problemy, jeśli chodziło o organizację jakiegokolwiek wyjazdu.

1.06.2009, 21:44
Agrypine Sirrah

To ja nie wiem, gdzie Ty mieszkasz, gdzie Wy mieszkacie, bo u mnie Harry Potter jest mniej-więcej tak samo popularny u dziewcząt, jak i u chłopców. I w ogóle wszyscy coś za dużo czytają.

1.06.2009, 17:40
Kat-jon

A moze inaczej śmieszne jest dla nich wogóle czytac ksiażki.A przynajmniej w mojej okolicy praktycznie nikt poza mna wogóle książek nie czyta...

1.06.2009, 17:05