Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Daniel obraża fanów słowa pisanego?

A to się nam dostało...Australijska gazeta 'Herald Sun' zamieściła wywiad z Danielem Radcliffe'm, w którym nasz Harry Potter dzieli się z nami cennymi spostrzeżeniami na temat 'Księcia Półkrwi' oraz rozdzielonymi jak bliźnięta syjamskie 'Insygniami Śmierci'. I byłby to kolejne jałowe wynurzenia dwudziestoletniego posiadacza fiata Uno, który przypadkiem wcielił się w postać najwybitniejszego maga XXI wieku, gdyby nie.. hm, poluzował krawata i nie wypił zbyt dużo soku porzeczkowego, co jak doskonale wiemy nie działa Wyspiarzom dobrze na powściągliwość. Nie romansując z tematem zbyt długo, Daniel nieco się rozpędził. Po zwyczajnej dawce precyzyjnie odmierzonego wodolejstwa na temat "fantastyczności tego, że został zachowany balans między ciemnością [cokolwiek to znaczy w ustach Daniela], intensywnością dokładnego odwzorowania książki i ciutki humoru" oraz mędzenia o tym, jakie to wszystko jest amazing, pofolgował sobie i zaszalał, a co!
"Myślę, że kiedy fani przyszli na pierwszy film o Harrym, w kinie spora część widowni była niezadowolona, ponieważ byli książkowymi PURYSTAMI" snuje przypuszczenia Radcliffe. "Gdzieś tam ciągle są tacy ludzie, ale nigdy nie uda ci się zmienić ich sposobu myślenia, więc nawet nie warto próbować."

Gdzieś tam?
TACY LUDZIE?


Hm.

PURYŚCI?

Drogi Panie Radcliffe,
jeśli Pan myślisz, że wszyscy ludzie, którym film się nie podoba są purystami, to mam dobrą radę: przeczytaj książki (wbrew pozorom mają one w środku litery, nie dynamit(chociaż czasami, czasami..) i da się je potrzymać dłużej niż dziesięć minut), a potem obejrzyj ich ekranizacje. Skutek? Sam zostaniesz purystą, Drogi Panie Postępowy!
Apage,
Prorok.

cytrynowydrops
11.01.2009, 20:23

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

Agrypine Sirrah

Że pieniądze to nie wszystko!

3.01.2010, 15:02
snowdog

.... okej, przeczytałam wypowiedź kilka razy i dalej nie wiem co ma piernik do wiatraka.

29.12.2009, 22:42
Sand

- innymi słowy- dziecko mówi: "Król jest goły" panie Radcliffe.

29.12.2009, 15:12
Sand

Czytam Zakon Feniksa mojemu synkowi (7 lat) na głos. Trzeba przyznać, że parę lat temu nie zauważyłam, jak bardzo jest przegadany. Mimo to maluch zauważył, ile brakuje ekranizacji do książki. Jak mawia brat HP są prawie tak głupie i przewidywalne, jak inne amerykańskie komedie - w związku z powyższym tekstem stwierdzam, że coś w tym jest. Może pan Radcliffe pretenduje do miana gwiazdy amerykańskich seriali ;).

29.12.2009, 14:30
snowdog

szósty tom, to zrobiła, o ile się nie mylę, niejaka Rowling...

28.12.2009, 00:14
mola

ten sam kretyn, który zrobił 6tom, reżyseruje 7?

25.12.2009, 17:14
snowdog

Ja się załamuję niektórymi komentarzami poniżej...

21.12.2009, 21:03
Lollcia

Jeny, ja się poddaje!!! Ten facet to totalny dezinteligent!!! Załamałam się...

20.12.2009, 20:20
Jennifeer

Boże jak ja bym chciała nakręcić własną wersje HP bez tego debila na z czerwonym mazakiem na czole..."a jak mają jakieś wonty to nie trzeba sie było przać do telewizji....mondzioły" czy on sobie myśli że jak ma fajny patyk to już jest Harrym Potterem?Wielce mi Harry szczegóły to szczegóły a on ma niebieskie oczy i brązowe włosy...ludzie kto czytał 1 tom to wie że jest różnica między czernią a brązem i między niebieskim i zielonym!NIe warto na 7 film czekać bo będzie takie samo debilstwo jak 6 ;P

6.12.2009, 23:48
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

POCZYTAJ KSIĄŻKI

15.11.2009, 08:44