Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Daniel obraża fanów słowa pisanego?

A to się nam dostało...Australijska gazeta 'Herald Sun' zamieściła wywiad z Danielem Radcliffe'm, w którym nasz Harry Potter dzieli się z nami cennymi spostrzeżeniami na temat 'Księcia Półkrwi' oraz rozdzielonymi jak bliźnięta syjamskie 'Insygniami Śmierci'. I byłby to kolejne jałowe wynurzenia dwudziestoletniego posiadacza fiata Uno, który przypadkiem wcielił się w postać najwybitniejszego maga XXI wieku, gdyby nie.. hm, poluzował krawata i nie wypił zbyt dużo soku porzeczkowego, co jak doskonale wiemy nie działa Wyspiarzom dobrze na powściągliwość. Nie romansując z tematem zbyt długo, Daniel nieco się rozpędził. Po zwyczajnej dawce precyzyjnie odmierzonego wodolejstwa na temat "fantastyczności tego, że został zachowany balans między ciemnością [cokolwiek to znaczy w ustach Daniela], intensywnością dokładnego odwzorowania książki i ciutki humoru" oraz mędzenia o tym, jakie to wszystko jest amazing, pofolgował sobie i zaszalał, a co!
"Myślę, że kiedy fani przyszli na pierwszy film o Harrym, w kinie spora część widowni była niezadowolona, ponieważ byli książkowymi PURYSTAMI" snuje przypuszczenia Radcliffe. "Gdzieś tam ciągle są tacy ludzie, ale nigdy nie uda ci się zmienić ich sposobu myślenia, więc nawet nie warto próbować."

Gdzieś tam?
TACY LUDZIE?


Hm.

PURYŚCI?

Drogi Panie Radcliffe,
jeśli Pan myślisz, że wszyscy ludzie, którym film się nie podoba są purystami, to mam dobrą radę: przeczytaj książki (wbrew pozorom mają one w środku litery, nie dynamit(chociaż czasami, czasami..) i da się je potrzymać dłużej niż dziesięć minut), a potem obejrzyj ich ekranizacje. Skutek? Sam zostaniesz purystą, Drogi Panie Postępowy!
Apage,
Prorok.

cytrynowydrops
11.01.2009, 20:23

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

Keisu

Gdy zarabia się takie krocie,ma się niewiele wzrostu i twarz dziecięcą tyle że bardziej "wyciągniętą" to w ten sposób wyraża się frustracje.No umówmy się , chłopaczkowi trudno zrozumieć jak byle książka może być lepsza od jego niesamowitej gry aktorskiej.Tylko zapomina że gdyby nie to , to w życiu byśmy o nim nie usłyszeli.

14.03.2010, 23:05
snowdog

Zwracanie treści żołądkowej powoduje przedostawanie się kwasu solnego z żołądka do przełyku, a co za tym idzie, podrażnienie.

2.03.2010, 23:14
Nawiedzona Wdowa

Okropność. Wypatrzony w byle teatrze chłopczyk na zbyt dużo sobie pozwala. Cóż , jeżeli tak jak dotąd będą zmieniać treść to zamiast kubełka pełnego popcornu , wezmę pusty aby zwrócić do niego treść żołądkową .

28.02.2010, 21:27
Q

SPIERDALAJ TO JEST POJEBANE TAK JAQK WY XDXDXDXDXDXD

27.02.2010, 11:30
mellon

głupich nie brakuje, a ekranizacje pottera prócz muzyki są coraz gorsze. zaczynali nieźle, kończą kiczem... szkoda, bo książki są bardzo dobre

17.02.2010, 17:06
DeMoN

:-} co to znaczy PURYSTA? :->

4.02.2010, 17:02
snowdog

Jak dla mnie, to on patrzy bardziej z praktycznego punktu widzenia.

27.01.2010, 21:54
Lucyna

Niestety dziś coraz więcej "gwiazd" zahacza o wtórny analfabetyzm. Danielowi, jak wielu przed nim, też chyba sława do główki uderzyła. Może gdyby zaryzykował i przeczytał książkę sam stałby się PURYSTĄ?

14.01.2010, 20:08
Sand

znaczy, że ekranizacja zawsze będzie gorsza niż książka, choćby nie wiadomo jakich argumentów używać.

5.01.2010, 11:10
snowdog

?

4.01.2010, 19:15