Polecamy

Polcon 2008

Ogólnopolskie Spotkania Fanów Fantastyki

Anastazja cz. 2

...czy misja się powiedzie?

Anastazja

...po co wiedźmin przybył do Rembertowa?

Poszukiwany, poszukiwana

kto się pokusi na pisanie do Proroka?

Fantazja horrorem: J. Carroll, "Kraina Chichów"

Co może fantazja? Być horrorem?

Z planu VI części wiadomości kilka.CBBC Newsround zamieściło nowy wywiad przeprowadzony ze znanym nam, oczywiście, Trio: Danielem Radcliffem, Rupertem Grintem i Emmą Watson, podczas którego rozmawiają oni na temat ekranizacji „Harry`ego Pottera i Księcia Półkrwi”. W wywiadzie Rupert mówi o scenach, w których gra z aktorką wcielającą się w jego nową miłość [Lavender Brown]. Rupert ujmuje to tak:
„Jako Ron, byłem wmieszany w całą ta sytuację związaną z Lavender. Jessie [Cave] jest naprawdę super i wszystkie sceny z jej udziałem będą powodem do histerycznego śmiechu.”
Emma:
„Wydaje się bardzo słodka i wręcz idealna do roli Lavender Brown. Obsada jest świetna i już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jej sceny z Ronem. Wydaje mi się, że ta część produkcji będzie miała niezłe zadatki na film komediowy. ”
Daniel wtrąca jedynie, że będzie to film, w którym spotka się z nowym aktorem, który zagra tu, jak wiemy prof. Slughorna.
„Wszystko idzie bardzo dobrze. Jak dotąd odwaliliśmy niezły kawał roboty ze Slughornem, który jest perfekcyjnie odgrywany przez Jima Broadbenta”
BBC opublikowała również nową notkę dotyczącą reakcji aktorów na oświadczenie Rowling, że Dumbledore jest gejem.
Tak to skomentował Daniel Radcliffe: „J.K. Rowling jest niesamowicie inteligentną kobietą. Pewnie nie przypuszczała nawet przez moment, że jej deklaracja wzbudzi aż tak wiele protestów i nie przejdzie bez echa w konserwatywnych stanach Ameryki [tzw. Bible Belt]. Poradziła sobie z tym jednak wspaniale: „To moja postać, ja ją stworzyłam. Mogę więc z nią robić, co mi się spodoba.” Myślę, że to wystarczające wyjaśnienie.”
David Yates, który reżyserował piątą część Harry`ego, powiedział, że został o tym poinformowany we wrześniu, podczas przeglądania scenariusza do następnej części.
„Jo podeszła do mnie i powiedziała: „Wiesz, że Dumbledore jest gejem, prawda, David?” Pomyślałem wtedy: „No, nieźle.” Dumbledore to wspaniała postać – pełen wdzięku, mocy, sprytu, diabelsko lubiący wszelakiego rodzaju gry, sztuczki, posiadający dziwne poczucie humoru, uwielbiający szydełkowanie. To gmatwanina cech charakteru, kocioł pomysłów. Jego orientacja seksualna to jednak zupełnie inna sprawa.(…) Michael Gambon [odtwórca roli Dumbledore] nie zmienił swojego podejścia. Seksualność każdego człowieka stanowi tylko część tego, kim jest. Nie wpłynęło to zbytnio na to, w jaki sposób omawiamy z Michaelem postać, czy coś w tym rodzaju.”
Producent filmu, David Barron potwierdził, że Dumbledore będzie przypominał „postać, którą Michael Gambon wcześniej już kreował”.


Tłumaczone z niniejszej strony.

PS. News ten jest moim pierwszym przetłumaczonym i podanym do wiadomości publicznej. Nie śmiejcie się więc ironicznie, nie krytykujcie zanadto, nie gnębcie, bo sama wiem, że najwyższych lotów moje tłumaczenie nie jest.
Oto Jessie Cave, czyli Lavender z opaską na czole.

cytrynowydrops
24.03.2008, 18:19

Myślodsiewnia

Pseudonim
Twoja myśl

Jennifeer

ten film to kompletna porażka ;P www.lumos-mist.bloog.pl

6.12.2009, 23:51
dziobaczka89

ach ta rowling...dobrze, ze potter nie ejst gejem..chociaz czytalam niezly paring draco-harry polecam p[adniecie ze smiechu :DD http://www.dolinagodryka.fora.pl/w-e-s-z,14/draco-malfoy-zadziwiajaco-skoczna-fretka,85.html

7.07.2009, 12:49
cytrynowydrops

Wątpię, czy złapałabym z nim jakikolwiek kontakt.

2.03.2009, 17:53
Agrypine Sirrah

Powiedz Mleczkowi, że jest ptasi, ciekawe, czy się okaże.

1.03.2009, 19:29
cytrynowydrops

Czemu nie lubimy Zenka, kochamy Zenka, miłujemy go i wielbimy, azaliż dlatemu, iż miłuje on mleczko. Ptasie.

25.02.2009, 15:54
snowdog

I ja Was też... (czytaj: dalej nic mi to nie mówi).

23.02.2009, 21:07
Agrypine Sirrah

Więc nie lubimy Zenka, bo Zenek lubi Mleczko?

23.02.2009, 14:49
cytrynowydrops

Mleczko, które(go) znam jest albo w kartonie albo człowiekiem rysującym zabawne w jego mniemaniu satyryczne obrazeczki.

22.02.2009, 18:47
Agrypine Sirrah

Mleczko? TEN Mleczko?

22.02.2009, 18:04
cytrynowydrops

Jeśli myślimy o tym samym, to nazwiska nie ma, za to lubi mleczko.

21.02.2009, 14:52